Ф Холандија Норвешка

17
26 - 27
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ХОЛАНДИЈА26Пораз
НОРВЕШКА27Победа

ХОЛАНДИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

НОРВЕШКА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

26 - 2720:30
ХОЛАНДИЈА
    НОРВЕШКА