Г Египет САД

15
35 - 16
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ЕГИПЕТ35Победа
САД16Пораз

ЕГИПЕТ

Позиција Исклучување Голови
 00

САД

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

35 - 1618:00
ЕГИПЕТ
    САД