На романтична вечера во време на корона (ФОТО)

Колегата на Дејан Манасков од тимот на Веспрем, Мануел Штрлек успеа да ја израдува својата сопруга носејќи ја на романтична вечера покрај море.

Иако е време на корона и на многу забрани, сепак, тој најде начин како да ја прослави седумгодишнината од стапувањето во брак.

Како изгледаше романтичната вечера погледнете во продолжение.

 

View this post on Instagram

 

Amazing gift for 7th anniversary😍😍 Thank you my LOVE

A post shared by Manuel Štrlek (@strlek_manuel_17) on