таг: социјални мрежи

Тон негативни коментари за некогашниот „министер“: Ристовски ќе мора да се...

Финансиската криза кај македонскиот и актуелен европски првак си го направи своето оваа сезона. Наместо очекуваниот пласман во врвот на групата во Лигата на...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ