таг: славиша димитријески

Трето засилување за Струга, потпиша Славиша Димитријески

Екипата на Струга во последните денови од преодниот рок дојде до ново име и ќе се обиде со новите засилувања да се избори за...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ