таг: симона стојановска

Симона Стојановска ќе се бори за полуфинале во Челенџ купот

Меѓу осумте екипи кои обезбедија место во полуфиналето од  Челенџ купот во женска конкуренција е и Наиса од Ниш, а тоа значи дека и...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ