таг: сергеј сулима

Ново засилување за Бутел Скопје – потпиша десниот бек Сергеј Сулима

Десниот бек Сергеј Сулима е нов ракометар на Бутел Скопје. Тој потпиша договор со суперлигашот што ќе стапи на сила од пролетната полусезона и...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ