таг: рк ловќен

Охрид минимално поразен од Ловќен

Тимот на Охрид со минимален пораз 25-24 од составот на Ловќен Цетиње ги завршија контролните средби и ги завршија еднонеделните подготовки во Будва. Лошиот...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ