таг: ангела костовиќ

Среќен роденден Елена!

Репрезентативката на Македонија, која игра во првенството на Романија, Елена Ливриниќ денеска ќе слави роденден. Таа денеска ќе наполни 25 години. Роденден има и поранешната...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ