3 Филип Фидановски

50
#
3
Име
Филип Фидановски
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
БУТЕЛ
Години
20

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022БУТЕЛ037