99 Филип Арсеновски

89
#
99
Име
Филип Арсеновски
Националност
mkd Македонија
Позиција
пивот
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
1

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2183216