17 Давид Иванов

56
#
17
Име
Давид Иванов
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
ТИКВЕШ 2014
Години
18

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ТИКВЕШ 2014003