7 Андреј Тркалевски

45
#
7
Име
Андреј Тркалевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
Среден бек
Моментално игра за
СКОПЈЕ 2020
Години
20

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СКОПЈЕ 20202417