7 Александар Долдуров

66
#
7
Име
Александар Долдуров
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Висина
197
Тежина
97
Моментално игра за
РАДОВИШ
Години
35

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022РАДОВИШ5517