4 САД Данска

15
24 - 33
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
САД24Пораз
ДАНСКА33Победа

САД

Позиција Исклучување Голови
 00

ДАНСКА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

24 - 3317:20
САД
    ДАНСКА