4 САД БЕЛГИЈА

13
24 - 22
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
САД24Победа
БЕЛГИЈА22Пораз

САД

Позиција Исклучување Голови
 00

БЕЛГИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

24 - 2215:55
САД
    БЕЛГИЈА