4 Египет Белгија

15
33 - 28
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ЕГИПЕТ33Победа
БЕЛГИЈА28Пораз

ЕГИПЕТ

Позиција Исклучување Голови
 00

БЕЛГИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

33 - 2808:18
ЕГИПЕТ
    БЕЛГИЈА