3 Србија Холандија

11
32 - 30
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
СРБИЈА32Победа
ХОЛАНДИЈА30Пораз

СРБИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

ХОЛАНДИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

32 - 3015:57
СРБИЈА
    ХОЛАНДИЈА