3 Србија Аргентина

20
28 - 22
Конечен резултат

Резултати

Екипа1-во полувреме2-ро полувремеРезултат
СРБИЈА1228Победа
АРГЕНТИНА1022Пораз

СРБИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

АРГЕНТИНА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

28 - 2217:14
СРБИЈА
    АРГЕНТИНА