3 Катар Аргентина

16
22 - 26
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
КАТАР22Пораз
АРГЕНТИНА26Победа

КАТАР

Позиција Исклучување Голови
 00

АРГЕНТИНА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

22 - 2615:53
КАТАР
    АРГЕНТИНА