3 Германија Аргентина

12
39 - 19
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ГЕРМАНИЈА39Победа
АРГЕНТИНА19Пораз

ГЕРМАНИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

АРГЕНТИНА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

39 - 1908:20
ГЕРМАНИЈА
    АРГЕНТИНА