2 Бразил Исланд

13
37 - 41
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
БРАЗИЛ37Пораз
ИСЛАНД41Победа

БРАЗИЛ

Позиција Исклучување Голови
 00

ИСЛАНД

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

37 - 4116:24
БРАЗИЛ
    ИСЛАНД