1 Шпанија Полска

12
27 - 23
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ШПАНИЈА27Победа
ПОЛСКА23Пораз

ШПАНИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

ПОЛСКА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

27 - 2318:42
ШПАНИЈА
    ПОЛСКА