1 Црна Гора Полска

15
20 - 27
Конечен резултат

Место

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА АРЕНА БУДИМПЕШТА

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ЦРНА ГОРА20Пораз
ПОЛСКА27Победа

ЦРНА ГОРА

Позиција Исклучување Голови
 00

ПОЛСКА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

20 - 2717:11
ЦРНА ГОРА
    ПОЛСКА