1 Иран Словенија

13
21 - 38
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ИРАН21Пораз
СЛОВЕНИЈА38Победа

ИРАН

Позиција Исклучување Голови
 00

СЛОВЕНИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

21 - 3818:33
ИРАН
    СЛОВЕНИЈА