ВИДЕО

video

Атмосферата се вжештува: Чешка ја очекува пекол во Штадхале (ВИДЕО)

Пред натпреварот против Чешка кој почнува од 16 часот во Штадхале во Виена атмосферата е до точка на вриење. Максимално е жешко меѓу фановите кои се подготвени за големо бодрење од трибините денеска. Виена е...
video

Вујо мајсторе се појави во Грац, фановите веднаш го „нападнаа“ (ВИДЕО)

Поранешниот селектор на Словенија и актуелен тренер на ППД Загреб, Веселин Вујовиќ денеска се појави во Грац каде што беше на трибините за да ги следи натпреварите од Групата А. Вујо беше присутен прво на...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

СЕДМЕРЕЦ

СИТЕ