ВИДЕО

video

Одби да биде заменета и му покажа среден прст на тренерот (ВИДЕО)

Svédországból hozunk egy kis érdekességet Bevallom láttam már pár(száz) női kézimeccset, de ilyet még nem....🖕🤭 Posted by Dániasport.hu on Saturday, 27 March 2021
video

Проектил од десетина метри – Димитриевски ја „искина“ мрежата на Ваљадолид (ВИДЕО)

🚀 El cañonazo de Dimitrievski (@bmSinfin) 🍩 La rosca de @adri9fdez (@atlvalladolid) Más golazos, en directo, AQUÍ 👇🏽 — LaLigaSportsTV (@LaLigaSportsTV) April 3, 2021
video

Кипар испишува историја, првпат ќе има екипа во полуфинале од европски куп

Екипите од Кипар секогаш биле лесен плен за нивните противници во европските натпреварувања, но оваа година составот на Анортозис Фамагуста испиша историја за кипарскиот клупски ракомет. Анортозис Фамагуста за противник во четврт-финалето од Европскиот куп...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

СЕДМЕРЕЦ

СИТЕ