Тик-тoк Бобровникова жонглира со ракометни топки (ВИДЕО)

Ракометарката на Ростов Дон која е актуелна по многуте видеа на својот Инстаграм профил кои ги прави со помош на Тик-ток, Владлена Бобровникова има уште едно вакво видео со кое го привлече вниманието.

Овој пат жонглира со ракометни топки и може да се каже дека и оди доста успешно.

Како се снаоѓа можете да погледнете во видеото во продолжение.