таг: собелкувална

Калеб се пошегува со хрватските ракометари: Знам дека сакате жени, ама...

Хрватска славеше над Германија со 25-24 во второто коло од главната рунда на ЕП и обезбеди сигурно место во полуфиналето. Победничкиот гол беше дело на...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ