таг: слаткаристика

На загревање за натпревар во Финска, се слуша македонски рап! (ВИДЕО)

На натпреварите од финскиот шампионат, на кои домаќин е тимот на Паргас ИФ, на загревањето секогаш се слуша македонски рап. На загревањето на претпоследната средба...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ