таг: симона николовска

Симона Николовска му донесе победа на Ваиблинген

Тимот на Ваиблиген, каде што настапува македонската репрезентативка Симона Николовска, забележа победа во 11. коло од Втората Бундес лига. Ваиблинген на домашен терен славеше со...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ