таг: себастијан качор

Келце им најде „друштво“ на Турна и Каралек

Раководството на полскиот шампион Келце продолжува со ангажирање на млади и талентирани играчи. Последното засилување за наредната сезона е пикерот на младинската репрезентација на...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ