таг: рк малага

Уште двајца ракометари позитивни на коронавирус!

По двајцата ракометари на шпанскиот второлигаш Малага, кои беа позитивни на коронавирусот, за кои беше објавено во понеделниккот, во четвртокот беше објавено и за...

Уште двајца ракометари позитивни на коронавирус!

Од час во час стигнуваат нови информации за заразени спортисти и одложени натпревари поради коронавирусот. По двајцата ракометари на Малага кои пред три дена беа...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ