таг: рк весрем

Март не е само пеколен за Вардар: Веспрем ќе одигра 11...

Европскиот шампион Вардар ќе има пеколен март со двомечи против Нексе Нашице и ПИК Сегед во регионалната СЕХА лига и во Лигата на шампионите,...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ