понеделник, септември 28, 2020

таг: анализи

Сè за ЕУРО 2020: Анализи, најави, историја… првиот шампионат со 24...

До почетокот на Европското првенство кое првпат се одржува во три земји: Австрија, Норвешка и Шведска и првпат со 24 репрезентации остануваат уште седум...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

СЕДМЕРЕЦ

СИТЕ