недела, јануари 26, 2020

таг: Александар Херман

Проблеми за домаќинот: Австрија остана без еден од најдобрите

Домаќинот на Европското првенство, Австрија кој е и ривал на Македонија во 3. коло од првата фаза се соочи со првите проблеми. Селекторот Алеш...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ