1 Јоханес Битер

42
#
1
Име
Јоханес Битер
Националност
ger Германија
Позиција
голман
Висина
205
Тежина
105
Моментално игра за
ГЕРМАНИЈА
Години
1

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ГЕРМАНИЈА001