13 Павле Петровиќ

147
#
13
Име
Павле Петровиќ
Националност
bih Босна и Херцеговина
Позиција
десен бек
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
0

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 295815