17 Лукас Цербе

14
#
17
Име
Лукас Цербе
Националност
ger Германија
Позиција
десно крило
Висина
184
Тежина
73
Моментално игра за
ГЕРМАНИЈА
Години
26

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ГЕРМАНИЈА042