4 Бахреин Египет

10
22 - 26
Конечен резултат

Резултати

Екипа1-во полувреме2-ро полувремеРезултат
БАХРЕИН922Пораз
ЕГИПЕТ1326Победа

БАХРЕИН

Позиција Исклучување Голови
 00

ЕГИПЕТ

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

22 - 2617:13
БАХРЕИН
    ЕГИПЕТ