3 Норвешка Србија

36
31 - 28
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
НОРВЕШКА31Победа
СРБИЈА28Пораз

НОРВЕШКА

Позиција Исклучување Голови
 00

СРБИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

31 - 2808:22
НОРВЕШКА
    СРБИЈА