3 Катар Холандија

19
30 - 32
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
КАТАР30Пораз
ХОЛАНДИЈА32Победа

КАТАР

Позиција Исклучување Голови
 00

ХОЛАНДИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

30 - 3208:16
КАТАР
    ХОЛАНДИЈА