2 Португалија Зелен Рт

11
23 - 35
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ПОРТУГАЛИЈА23Пораз
ЗЕЛЕН 'РТ35Победа

ПОРТУГАЛИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

ЗЕЛЕН 'РТ

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

23 - 3517:04
ПОРТУГАЛИЈА
    ЗЕЛЕН ’РТ