2 Исланд Шведска

15
30 - 35
Конечен резултат

Место

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА АРЕНА БУДИМПЕШТА

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ИСЛАНД30Пораз
ШВЕДСКА35Победа

ИСЛАНД

Позиција Исклучување Голови
 00

ШВЕДСКА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

30 - 3517:10
ИСЛАНД
    ШВЕДСКА