1 Франција Црна Гора

22
35 - 24
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ФРАНЦИЈА35Победа
ЦРНА ГОРА24Пораз

ФРАНЦИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

ЦРНА ГОРА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

35 - 2418:40
ФРАНЦИЈА
    ЦРНА ГОРА