1 Иран Франција

10
29 - 41
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ИРАН29Пораз
ФРАНЦИЈА41Победа

ИРАН

Позиција Исклучување Голови
 00

ФРАНЦИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

29 - 4117:08
ИРАН
    ФРАНЦИЈА