таг: с

Пелистер без мака против Струга

Ракометарите на Пелистер со убедлива победа со 38-24 против Струга го отворија 11. коло од Суперлигата. Битолчани на домашен терен немаа никакви проблеми и...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ