таг: светскопрвенство

СЕНЗАЦИЈА на стартот на СП: Шампионот загуби од Кореа, Словенија ја...

Светското првенство во Јапонија донесе неколку изненадувања уште во првата  рунда. Најголемото го приреди селекцијата на Јужна Кореа, која славеше над актуелниот светски и...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ