таг: рубин седлоски

Среќен роденден Симона!

Младата голманка на Вардар, Симона Грујовска денеска прославува роденден. Се работи за голмен талент и голман кој веќе си го обезбедува своето место и...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ