таг: рк фоикус корфу

Ончев: Жално е да се гледа ваков Вардар – научив многу...

Некогашниот кадетски и младински репрезентативец на Македонија - Тоше Ончев, по шест месеци минати во францускиот третолигаш Вернон, ја продолжи кариерата во грчкиот тим...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ